Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa

Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów anty-age. Przeprowadzana jest w celu zrewitalizowania skóry. Mikronakłucia pobudzają skórę do samoodnowy, w wyniku czego  zyskuje  ona  świeży,  młodszy wygląd. W trakcie zabiegu włókna kolagenowe pobudzane są do przebudowy, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Wprowadzenie składnika aktywnego przy mikronakłuciach daje nieporównywalnie lepszy efekt niż codzienna pielęgnacja. Do 20 minut po zabiegu w skórze otwarte są mikrokanaliki, dzięki którym możemy wprowadzać preparaty z kwasem hialuronowym, komórkami macierzystymi, retinolem i wiele innych dobroczynnych substancji. Efekty widoczne są niemal natychmiast, jednak trwałe rezultaty uzyskuje się po serii zabiegów.  

 

 

 


EFEKTY:

  • bezpośrednie wprowadzenie substancji aktywnych do naskórka,
  • regeneracja komórek skóry poprzez usprawnienie transportu składników aktywnych,
  • stymulacja produkcji i syntezy kolagenu i elastyny,
  • poprawa konturów twarzy,
  • redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych,
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry.

 

Po mezoterapii skóra jest uwrażliwiona na promieniowanie UV, należy zabezpieczać ją kremami z filtrem 50 przez minimum miesiąc.


Mezoterapia owłosionej skóry głowy
Zabieg polecany osobom z problemem wypadania włosów i łysienia. Polega na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatami pobudzającymi wzrost włosów i zapobiegającymi ich wypadaniu. Mezoterapia może być skuteczna w leczeniu łysienia androgenowego i plackowatego, a także we wszystkich przypadkach przewlekłego wypadania włosów. W leczeniu wykorzystujemy różne substancje odżywcze: witaminy, aminokwasy, sole mineralne, preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry owłosionej głowy.

W celu uzyskania efektu  leczniczego  należy  wykonać  serię  4 – 8 zabiegów.  Pierwsze  efekty w   postaci   zahamowania   wypadania   włosów  obserwujemy  po  około   1,5 – 2 miesiącach,  a po około 3 miesiącach możemy zauważyć odrost.

 

Zadzwoń: +48 537 530 101 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Created by ArtFactory