Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV. Lakier lśni bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie 
(nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych).

Manicure hybrydowy nie usuwamy jednak zwykłym zmywaczem do paznokci. Do jego usunięcia potrzeba specjalnego płynu na bazie acetonu i dlatego aby usunąć stylizację, należy ponownie udać się do salonu kosmetycznego. 

O CZYM NAEŻY PAMIĘTAC!

•    Manicure hybrydowy nie nadaje się na bardzo zniszczoną, słabą i bardzo krótka płytkę paznokcia (istnieje możliwość położenia warstwy wzmacniającej bazy proteinowej)
•    Przed zabiegiem manicure hybrydowego nie wolno moczyć rąk

CZY HYBRYDA NISZCZY PAZNOKCIE?

Hybryda nie niszczy paznokci, natomiast nieumiejętne przygotowanie płytki do stylizacji hybrydowej lub nieumiejętne zdjęcie lakieru może spowodować uszkodzenie. 
Pamiętać należy również, że do manicure hybrydowego powinnyśmy stosować lakiery wysokiej jakości, testowane dermatologicznie. Produkty o niepewnym składzie mogą powodować uczulenie.

CZY NALEŻY ROBIĆ PRZERWĘ W NOSZENIU HYBRYDY?

Jeżeli hybryda robiona jest umiejętnie, na dobrych produktach, to i stan paznokci nie będzie się zmieniał,  a wtedy nie trzeba robić przerwy w jej noszeniu.
 

Zadzwoń: +48 537 530 101 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Created by ArtFactory